Marangoz İşleri

İlçemizin çeşitleri noktalarını ve 51 mahallemize kamelya ve ahşap oturma bankları yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur. Belediyemizde bulunan birimlerin mobilya ihtiyacı ve tamir ve bakımını yapmaktadırlar.
İlçemizin tarihi öneme sahip olan Seyit Battal Gazi türbesinde bulunan Satış yerleri, Kıl Çadırı ve Seyir Terasının yapımını Müdürlüğümüz marangoz ve ağaç işleri birimi tarafından yapılmıştır. İlçemize gelen yerli ve yabancı misafirlerimizi ağırladığımız Seyir Terasında bulunan ahşap dekoratif bank ve masalar yine marangoz ve ahşap birimi atölyesinde yapılmıştır.

Marangoz ve ağaç işleri birimi tarafından Seyitgazi merkez 6 adet ve aşağıdaki mahallelere Kamelya ve kamelya içerisine sedir yapılmıştır.

Kırka 4, Kümbet 2, Sancar 1, Doğançayır 1, Karaören 2, Örencik 1, Değişören 1, Beşsaray 1, Çatören 1, Sarayören 2, Büyükdere 1, Numanoluk 1, Taşlık 1, Yenikent 1, Akin 3, Cevizli 3, Sarıbayır 1, Sandıközü 1, Ortaoba çiftliği 1, Yeşiltepe 1, Çukurca 1, Soğulcak çiftliği 1, Kesenler 1, Sarıcailyas 1, Beykışla 1, Aksaklı 1, Çukurağıl Mahallesi 1, Gümüşbel 1, Yazıdere 1, Gökbahçe 1, Üçsaray 1.

Ahşap çöp kovası yapımı
Yaklaşık 300 adet bank yapımı
Değişören Mahallesi Camisi minber yapımı
SEYMEK binası dış cephesinin ahşap kaplama yapımı

Pin It on Pinterest

Share This